Czy można umówić się na trening (oko w oko) w przypadku zainteresowania współpracą?

Prawdopodobnie tak. Nowe osoby mogą skorzystać z opcji „Konsultacja na Żywo wraz z Treningiem”. Warto odpowiednio wcześniej zapytać o dostępne terminy. Po zapoznaniu się, wstępnym ustaleniu celów, analizie możliwości i zainteresowaniu dalszą współpracą – możemy przemyśleć regularne treningi (jest to jednak uzależnione od możliwości czasowych podopiecznego/podopiecznej i moich).

Konsultacje i Treningi prowadzę na warszawskim Ursynowie. W przypadku zainteresowania spotkaniem, polecam wpierw napisać i zapytać o wolną, dogodną datę i godzinę, w której moglibyśmy się spotkać. Po uzgodnieniu terminu, potwierdzeniem rezerwacji jest opłata z góry za sesję treningową na konto bankowe.

Po jakim czasie jestem w stanie dostrzec pierwsze efekty?

Jest to sprawa mocno indywidualna. Trening w połączeniu z odpowiednim żywieniem i regeneracją może zdziałać cuda. Niekiedy trzeba jednak cierpliwości, choć pierwsze zmiany w sylwetce, zdrowiu i samopoczuciu można dostrzec po paru tygodniach.

 Czy za pomocą ćwiczeń można zmniejszyć wybrane partie mięśniowe?

Nie do końca. Z reguły chudniemy z całego ciała, a uwarunkowania genetyczne wpływają na to, która partia mięśniowa może być dla Ciebie oporną. Odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń, żywienie i ogólny ruch świetnie modeluje sylwetkę. Jedni tracą szybko z brzucha, inni muszą być bardziej cierpliwi. U każdego jednak będą efekty!

Ile razy w tygodniu trzeba trenować, by osiągnąć rezultaty?

Nie trzeba trenować codziennie. Według mnie, dobrze ułożony trening wzmacniający całe ciało – wykonany 3-4 razy w tygodniu, w zupełności wystarczy. Co innego ogólna aktywność poza treningowa. Warto pamiętać, że również regeneracja ma kluczowe znaczenie w kształtowaniu sylwetki. Nie zawsze więcej, znaczy lepiej!

Na co mogę liczyć podejmując współpracę w ramach opieki trenerskiej?

W trakcie współpracy możesz liczyć na stały kontakt, analizę postępów, korektę nagranych przez Ciebie ćwiczeń, aby NASZA metamorfoza była jak najbardziej udana. Podkreślam słowo NASZA, ponieważ moja wiedza i doświadczenie wraz z Twoim zaufaniem i zaangażowaniem, mogą zdecydowanie przyspieszyć proces kształtowania sylwetki. Dopasowany trening oraz plan żywienia będą skutecznymi narzędziami, by osiągnąć wyznaczone cele.

Jak dokładniej wygląda spersonalizowany plan treningowy online?

Jest to plan ćwiczeń, który układam dla Ciebie, biorąc pod uwagę Twoje możliwości, predyspozycje oraz cele. Trening można ukierunkować na poprawę danej grupy mięśniowej. Odpowiednie ćwiczenia, przy wykorzystaniu anatomii i biomechaniki są w stanie poprawić wygląd sylwetki i wyrównać pewne dysproporcje. Dzięki opisom ćwiczeń możesz trenować efektywniej i przede wszystkim z dobrą techniką. Filmy instruktażowe z mojego kanału YouTube, z dokładnie wytłumaczonymi ćwiczeniami, również będą nieocenioną pomocą.